Jsme 100% česká společnost

Keri a.s. Turnov

KARIÉRA

ELEKTROTECHNIK / PROGRAMÁTOR PLC
Požadujeme:

- Obecnou znalost prvků automatizační techniky, orientaci v elektro. a pneu. schematech
- Zkušenosti s programováním PLC siemens S7 S-1200 (TIA Portal, WinCC)
- Alespoň pasivní znalost angličtiny pro práci s návody a datasheety
- Vzdělání v oblasti elektro, proškolení dle vyhlášky 50 na §6 zařídíme
- Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Flexibilitu
Výhodou:
- Znalost bezpečnostních prvků SICK (programování bezp. systémů Flexisoft)
- Projektantské práce a úpravy v EPLANu
- Zkušenosti s kamerovými senzory
- Obecné znalosti průmyslových sběrnic a PC síti
Nabízíme:
- Práce v jedné směně
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Možnost dále se vzdělávat
- Možnost individuálních benefitů
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek na dopravu, stravování i ubytování

KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:

- Konstrukce kontrolních zařízení a jednoúčelových strojů v automobilovém průmyslu
- vývoj dle požadavků zákazníka a všeobecných konstrukčních norem
- tvorba 3D a 2D dokumentace
Požadujeme:
- technické vzdělání se strojním zaměřením či odpovídající profesní zkušenosti
- znalost konstruování ve 2D a 3D. CAD/CATIA
- zkušenosti z automotiv výhodou (ne podmínkou)
- znalosti MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- týmová schopnost, připravenost ke studiu a dalšímu rozvoji
Nabízíme:
- silné a stabilní zázemí v tuzemské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- perspektivu dlouhodobé spolupráce

CNC FRÉZAŘ

- obsluha a seřizování 3 nebo 5ti osé CNC frézy
- samostatné úpravy a korekce nástrojů
- čtení technické dokumentace a její využití v praxi
- kontrolní měření dílců
- práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
- práce na 3 směny
Požadujeme:
- praxi s obsluhou CNC frézy (tj. samostatná editace programu)
- schopnost pracovat v kusové výrobě
- schopnost čtení technické dokumentace
- znalost některého z používaných řídících systémů
Nabízíme:
- zázemí nejmodernějším strojním vybavením
- jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)