Pracovní příležitosti

ELEKTROTECHNIK / PROGRAMÁTOR PLC
Požadujeme:
- Obecnou znalost prvků automatizační techniky, orientaci v elektro. a pneu. schematech
- Zkušenosti s programováním PLC siemens S7 S-1200 (TIA Portal, WinCC)
- Alespoň pasivní znalost angličtiny pro práci s návody a datasheety
- Vzdělání v oblasti elektro, proškolení dle vyhlášky 50 na §6 zařídíme
- Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Flexibilitu
Výhodou:
- Znalost bezpečnostních prvků SICK (programování bezp. systémů Flexisoft)
- Projektantské práce a úpravy v EPLANu
- Zkušenosti s kamerovými senzory
- Obecné znalosti průmyslových sběrnic a PC síti
Nabízíme:
- Práce v jedné směně
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Možnost dále se vzdělávat
- Možnost individuálních benefitů
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek na dopravu, stravování i ubytování

KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň:
- Konstrukce kontrolních zařízení a jednoúčelových strojů v automobilovém průmyslu
- vývoj dle požadavků zákazníka a všeobecných konstrukčních norem
- tvorba 3D a 2D dokumentace
Požadujeme:
- technické vzdělání se strojním zaměřením či odpovídající profesní zkušenosti
- znalost konstruování ve 2D a 3D. CAD/CATIA
- zkušenosti z automotiv výhodou (ne podmínkou)
- znalosti MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- týmová schopnost, připravenost ke studiu a dalšímu rozvoji
Nabízíme:
- silné a stabilní zázemí v tuzemské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- perspektivu dlouhodobé spolupráce

CNC FRÉZAŘ

- obsluha a seřizování 3 nebo 5ti osé CNC frézy
- samostatné úpravy a korekce nástrojů
- čtení technické dokumentace a její využití v praxi
- kontrolní měření dílců
- práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků
- práce na 3 směny
Požadujeme:
- praxi s obsluhou CNC frézy (tj. samostatná editace programu)
- schopnost pracovat v kusové výrobě
- schopnost čtení technické dokumentace
- znalost některého z používaných řídících systémů
Nabízíme:
- zázemí nejmodernějším strojním vybavením
- jedná se o zaměstnanecký poměr přímo ve firmě (nejde o agenturní zaměstnání)

Keri a.s.
Zabýváme se konstrukcí a výrobou kontrolních a měřících přípravků, cubingů a měřících a montážních pracovišť zejména v oblasti automobilového průmyslu. Námi navržená měřidla kontrolují jak plechové výlisky, svařence a sestavy, tak exteriérové a interiérové plastové díly a jejich sestavy.

Proč Keri a.s.
- dlouhodobé zkušenosti
- vysoká specializace v oboru
- nejmodernější CNC - obráběcí stroje
- kvalitní CMM zařízení
- orientace na kvalitu výrobku
- využití moderních postupů měření
- vysoká flexibilita

Naši partneři
Festo
Foxon
Metralight
Sick
Vogel
Phoenix Contact
Dreamland
Jork
Balluff

Technoline
Akomax
Foxel
Hiwin
Keyence
Murr Elektronik CZ
SCHUNK Intec
TME Czech Republic
Zimmer group

eu tuv sud operacni program